Труби НПВХ для шнекових транспортерів

З 2014 року ПАТ Броварський завод пластмас освоїв виробництво труб НПВХ для шнекових транспортерів. На даний момент данні труби знайшли широке застосування в сільському господарстві (використовуються для шнекового транспортування та перевалки кормів), у альтернативній енергетиці (використовуються для подачі пелет до твердопаливних котлів) та інших сферах. Колір труб та фасонних частин до них білий. Труби НПВХ виготовляються згідно ТУ У В.2.5.-25.2-00203594.021-2001 та мають всі необхідні сертифікати: труби та фасонні частини до них (СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ № UA1.100.0050305-15 від 22 липня 2015 року) і мають сертифікат гігієни № 505.07/156/5830 від 18.05.2001 року. Кожна партія труб і фасонних частин до них супроводжується паспортом якості. Креслення. Розміри труб для шнекових транспортерів Додаток 7.1 Труби з НПВХ для шнекових транспортерів мають такі переваги: – дуже легкі питома вага в 5 разів менше від сталевих; – відсутність всіх видів корозії; – стійкі до стирання; – висока пружність, труби стійкі до пневмоударів; – шидко, легко та надійно з’єднуються в розтруб; – стійкі до кліматичних умов – не руйнуються під дією ультрафіолету та мають широкий робочий спектр температур вд +40ºС до – 30ºС. Труби з НПВХ для шнекових транспортерів виготовляються в прямих відрізках довжиною по 3 м. з розтрубом та пазом для фіксації хомутом (фото) Основний принцип з’єднання таких труб є з’єднання за допомогою розтрубу з фіксацією хомутом.

Фасонні частини для шнековой

З 2014 року ПАТ Броварський завод пластмас освоїв виробництво труб та фасонних частин НПВХ для шнекових транспортерів. На даний момент данні труби знайшли широке застосування всільському господарстві (використовуються для шнекового транспортування та перевалки кормів), у альтернативній енергетиці (використовуються для подачі пелет до твердопаливних котлів) та інших сферах. Колір труб та фасонних частин до них білий. Фасонні частини до труб НПВХ для шнекових транспортерів виготовляються згідно ТУ У В.2.5.-25.2-00203594.021-2001 та мають всі необхідні сертифікати: труби та фасонні частини до них (СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ № UA1.100.0050305-15 від 22 липня 2015 року) і мають сертифікат гігієни № 505.07/156/5830 від 18.05.2001 року. Кожна партія фасонних частин супроводжується паспортом якості. Креслення. Кута та муфти. озміри фасонних частин для труб НПВХ для шнекових транспортерів Додаток 7.2 Фасонні частини для труби з НПВХ для шнекових транспортерів виготовляються відповідних типорозмірів і мають чітку геометрію. З’єднуються з трубою через розтруб що має паз для фіксації хомутом (фото) Основний принцип з’єднання таких фасонних частин є з’єднання за допомогою розтрубу з фіксацією хомутом.

БРОВАРСЬКИЙ ЗАВОД ПЛАСТМАС

Вже багато років займає провідні позиції серед найбільших підприємств України в області переробки пластичних мас.
З дня свого заснування – 22 березень 1966 року – завод постійно нарощував свій виробничий потенціал, динамічно розвивався, освоював нові прогресивні технології переробки полімерних матеріалів в вироби з використанням обладнання провідних австрійських, німецьких фірм та вітчизняних підприємств.

Зворотній дзвiнок

Ми Вам передзвонимо
найближчим часом

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректне введення

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректне введення

Дані не передаються третім особам

Ваші дані не передаються третім особам

Ми Вам передзвонимо

Это поле обязательное для заполнения

Некорректный ввод

Это поле обязательное для заполнения

Некорректный ввод

Ваші дані не передаються третім особам