НОВИНИ

Броварський завод пластмас уже багато років займає провідні позиції серед найбільших підприємств України

Останні новини

24.04.18

Проведення чергових зборів акціонерів ПрАТ “БРОВАРСЬКИЙ ЗАВОД ПЛАСТМАС”

Товариство повідомляє Вас про проведення чергових зборів акціонерів ПрАТ “БРОВАРСЬКИЙ ЗАВОД ПЛАСТМАС”

які відбудуться 25 травня 2018 року о 15:00 годині за адресою:   07400, Київська обл., місто Бровари, бульвар Незалежності, будинок 53, приміщення актового залу ПрАТ “БРОВАРСЬКИЙ ЗАВОД ПЛАСТМАС” №1.

Обьява про проведення річних загальних зборів акціонерів ПрАТ “БРОВАРСЬКИЙ ЗАВОД ПЛАСТМАС”

Реєстрація учасників буде проводитись у день та за місцем проведення зборів з 14.00 до 14.45 год. Дата складання переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, 21.05.2018 року на 24 годину. Для участі у Зборах акціонерам необхідно мати при собі паспорт, а представникам акціонерів паспорт та доручення на право представляти інтереси акціонерів на загальних зборах, оформлене згідно з вимогами чинного законодавства. Акціонер має право призначити свого представника постійно або на певний строк. Акціонер має право у будь-який момент замінити свого представника, повідомивши про це виконавчий орган Товариства (в т.ч. може бути здійснено за допомогою засобів електронного зв’язку відповідно до законодавства про електронний документообіг). Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах акціонерного товариства може містити завдання щодо голосування, тобто перелік питань порядку денного загальних зборів із зазначенням того, як і за яке (проти якого) рішення потрібно проголосувати. Під час голосування на загальних зборах представник повинен голосувати саме так, як передбачено завданням щодо голосування. Якщо довіреність не містить завдання щодо голосування, представник вирішує всі питання щодо голосування на загальних зборах акціонерів на свій розсуд.

Від дати надсилання повідомлення про проведення загальних зборів до дати проведення загальних зборів акціонери Товариства чи їх представники можуть ознайомитись з документами стосовно загальних зборів у робочі дні з по  вівторках  та середах, у робочий час з 10.00 год. до 15.00 год. (перерва з 12-00 год. до 13-00 год.) за адресою: 07400, м. Бровари, бульвар Незалежності, буд. 53, кабінет Головного бухгалтела №311_. а в день проведення загальних зборів – також у місці їх проведення. Посадова особа, відповідальна за порядок ознайомлення акціонерів з матеріалами — Голова правлiння Мельник С. І.

До дати проведення загальних зборів акціонери мають право надавати до Товариства письмові запитання щодо питань, включених до проекту порядку денного загальних зборів та порядку денного загальних зборів.

Кожний акціонер має право внести пропозиції щодо питань, включених до проекту порядку денного загальних зборів акціонерів Товариства, а також щодо нових кандидатів до складу органів Товариства. Пропозиції вносяться з урахуванням вимог ст.38 Закону України “Про акціонерні товариства” не пізніше ніж за 20 днів, а щодо кандидатів до складу органів — не пізніше ніж за 7 днів до дати проведення загальних зборів.

Телефон для довідок: (044) 2336491.

Адреса власного веб-сайту, на якому розміщено інформацію про загальні збори з  проектами рішень щодо кожного з питань, включених до проекту порядку денного : www.bzp.com.ua.

aqua ukraine expo
01.11.16

AQUA UKRAINE – 2016

З 8 по 10 листопада  відбудеться  XІV Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE – 2016 (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, утилізація осаду, насосне обладнання, труби і трубопровідна арматура, автоматизовані системи управління водним господарством, розвідка та видобування підземних вод, технології та системи контролю якості води, охорона водних ресурсів, бутильовані води).
Організатор – ТОВ “Міжнародний виставковий центр”, за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства екології та природніх ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України, Асоціації “Питна вода України”, Messe Berlin GmbH.
Програма семінарів та інших заходів обіцяє бути досить наповненою, цікавою та актуальною для реалій сьогодення, саме тому ПАТ «БРОВАРСЬКИЙ ЗАВОД ПЛАСТМАС» є учасником данного заходу в цьому році як багато років до того.
Запрошуємо Вас, відвідати стенд Броварського заводу пластмас, де будуть представлені всі види промислових полімерних трубопроводів, які випускаються нашим заводом. На стенді можна отримати кваліфіковану консультацію фахівців, побачити зразки новинок продукції, отримати всі необхідні інформаційні матеріали, а також обговорити перспективи співпраці.
Ми будемо дуже раді вітати Вас на нашому стенді В9-2!
Час проведення: 8-10 листопада 2016 року із 10-00 до 18-00 Місце проведення м.Київ, пр.Броварской, 15 МВЦ, ст.метро «Лівобережна»

17.09.16

3D Print Conference Kiev

Щороку в Україні відбувається велика кількість як Великих міжнародних так і невеликих – локальних конференцій, виставок, і інших заходів що стосуються розвитку ринку полімерних матеріалів, нових технологій у виробництві та переробці пластмас.
Керівництво ПАТ «БРОВАРСЬКИЙ ЗАВОД ПЛАСТМАС» приділяє особливу увагу технологічним новинкам в сфері переробки полімерів, адже реалії сьогодення вимагають постійного вдосконалення як виробничих потужностей так і постійного поліпшення якості продукції. Досить цікавим і перспективним напрямком роботи наші фахівці вважають технологію 3D  друку. Особливо великі перспективи данної технологої в виробництві дрібносерійних партій складних деталей. 16 вересня 2016 року в НСК Олімпійський м. Київ відбулася 3D Print Conference Kiev – це найбільший майданчик в Україні який щорічно відвідують тисячі людей. Вже не перший рік наші представники беруть участь у данному заході.
Маємо сподівання що даний захід стане щорічним та найближчим часом технології 3D  друку полімерів посядуть високе місце у виробництві.

22.07.16

Виникнення нових виробників обсадних труб НПВХ

2016 Рік у сфері переробки полімерних матеріалів відзначився виникненням нових виробників обсадних труб НПВХ. Відповідно і методи конкуренції теж змінились В цьому році було зафіксовано спроби копіювання нашої труби НПВХ для свердловин 125х6.0 мм. Копія як відомо завжди гірша оригіналу, а тому недобросовісним конкурентам вдалось скопіювати лише колір та відтінок наших виробів, щодо якості то вона залишає бажати кращого. У зв’язку з цим для захисту від підробок було запроваджено маркування труб НПВХ для свердловин 125х6 мм. методом гарячого відтиску.
Нам дуже прикро відзначати що щороку на ринку зявлюється труби НПВХ для свердловин все гіршої і гіршої якості. Конкуренція переходить все більше і більше у фінансову площину з втратою якості. ПАТ «БРОВАРСЬКИЙ ЗАВОД ПЛАСТМАС» за понад 50 років роботи довів що є одним з лідерів у виробництві ПВХ труб зокрема і для свердловин. Широкий асортимент, якість перевірена роками, та постійне вдосконалення технологічних процесів робить наші вироби надійними та довговічними.

12.06.16

Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016»

З 8 по 11 червня 2016 відбулася XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016», яка по праву заслуговує визнання та вже багато років привертає нашу увагу
«АГРО» – найбільша агропромислова виставка Східної Європи, дуже важливий виставковий захід в агропромисловому комплексі України. Тому представники нашого підприємства уже багато років поспіль не пропускають жодного дня виставки.
За данними організаторів виставки в «АГРО-2016» прийняли участь більш ніж 1200 компаній і организацій з 15 країн.
За 3 дні роботи виставки нами було проведено ряд зустрічей які уже дали свої плоди.
Серед наших клієнтів на виставці були представлені:
– ТОВ Хавестер
– ПАТ Ніжинсільмаш
– ТОВ Саграт Агро
– Агро-тех конслт
– Саватех
– ТДВ Брацлав
– НВО Екософт
– ТОВ Київгума
– та інші
Як і в минулі роки дана виставка пройшла досить жваво і продуктивно. Дякуємо нашим клієнтам за запрошеня і зичимо успіхів в роботі.

20.05.16

Aqua-Therm Kyiv 2016

З 17 по 20 травня 2016 року пройшла18-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення , вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів Aqua-Therm Kyiv 2016.
За данними організаторів виставки, Аква-Терм Київ – найбільша подія HVAC індустрії в Східне Європі. Цього року у виставці беруть участь рекордна кількість експонентів: 475 компаній, що на 40% більше, ніж в минулому році. Учасники представляють 21 країну світу: Австрія, Вірменія, Білорусь, Великобританія, Іран, Італія, Іспанія, Китай, Латвія, Литва, Люксембург, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Туреччина, Україна, Узбекистан, Чехія. Серед них і наше підприємство що вже стало постійним учасником данного заходу.
Виставка Аква-Терм Київ стала для нас вже не просто місцем представлення продукції, а тим заходом на якому щороку ми презентуємо наші новинки. Цей рік не став виключенням. Броварський завод пластмас на цьогорічній виставці представив дюймові труби для клеєного з’єднання. Та комплексні рішення для клеєних систем що стало можливим завдяки нашій співпраці з відомими світовими виробниками фітингів під клейове з’єднання FIP SPA (Італія), Effast (Італія), Fitvalf (Турція).
За 4 дні виставки інтерес до нашої продукції виказали понад 1000 відвідувачів виставки з яких понад 100 виявили інтерес до клейових систем та їх комплектуючих.
Цьогорічна виставка пройшла досить успішно і виявила нові тенденції ринку що призвело до виокремлення нових напрямків діяльності та продуктів які ми з радістю будемо реалізовувати для Вас.

08.04.16

Проведення чергових зборів акціонерів Товариства

Товариство повідомляє Вас про проведення чергових зборів акціонерів Товариства, які відбудуться 22 квітня 2016 року о 12:45 у приміщенні активного залу Товариства. Реєстрація акціонерів, які мають право на участь у чергових загальних зборах акціонерів Товариства, здійснюється відповідно до переліку акціонерів, складеного станом на 24 годину 18.04.2016р. за аказаною адресою, за наявності документів, що підтверджують особу, (акціонерам – документ (паспорт), ща посвідчує особу, представникам акціонерів – додатково довіреність на право представляти інтереси акціонера або групи акціонерів – 12:30. Порядок денний: 1. Обрання лічильної комісії та прийняття рішення про припинення її повноважень. 2. Орбання Голови та секретаря загальних зборів Товариства. Затвердження регламенту роботи загальних зборів Товариства. 3. Затвердження рісного звіту Товариства за 2015 рік. 3. Затвердження річного звіту Товариства за 2015. 4. Затвердження розподілу і збитків Товариства у 2015р. з урахохуванням вимог, передбачених законом. 5. Затвердження звіту Ревізійної комісії, затвердження висновків Ревізійної комісії Товариства за 2015 рік та прийняття рішень за наслідками розгляду звіту Ревізійної комісії Товариства. 6. Затвердження звіту Наглядової ради у 2015 р. та прийняття рішень за наслідками розгляду звіту Наглядової ради Товариства. 7. Затвердження звіту Правління у 2015р. та прийняття рішень за наслідками розгляду звіту Правління Товариства. 8. Внесення змін до Статуту Товариства. До дня проведення зборів акціонери можуть ознайомитися з матеріалами Зборів та документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного, в наступному порядку за адресою: 07400. м. Бровари, бульвар Незалежності, буд. 53. у робочі дні – по вівторках та середах, у робочий час з 10.00 год до 15.00 год. (перерва 12-00 год. до 13-00 год.), в Правлінні, відповідальна особа – Головний бухгалтер. З усіх питань проведення загальних хборів акціонерів звертатися за адресою: Україна, 07400, м. Бровари, бульвар незалежності, буд. 53, тел. (04594) 6-63-09. Наглядова рада Товариства
23.06.16

Зворотній дзвiнок

Ми Вам передзвонимо
найближчим часом

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректне введення

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректне введення

Дані не передаються третім особам

Ваші дані не передаються третім особам

Ми Вам передзвонимо

Это поле обязательное для заполнения

Некорректный ввод

Это поле обязательное для заполнения

Некорректный ввод

Ваші дані не передаються третім особам