Aqua-Therm Kyiv 2016

З 17 по 20 травня 2016 року пройшла18-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення , вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів Aqua-Therm Kyiv 2016.
За данними організаторів виставки, Аква-Терм Київ – найбільша подія HVAC індустрії в Східне Європі. Цього року у виставці беруть участь рекордна кількість експонентів: 475 компаній, що на 40% більше, ніж в минулому році. Учасники представляють 21 країну світу: Австрія, Вірменія, Білорусь, Великобританія, Іран, Італія, Іспанія, Китай, Латвія, Литва, Люксембург, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Туреччина, Україна, Узбекистан, Чехія. Серед них і наше підприємство що вже стало постійним учасником данного заходу.
Виставка Аква-Терм Київ стала для нас вже не просто місцем представлення продукції, а тим заходом на якому щороку ми презентуємо наші новинки. Цей рік не став виключенням. Броварський завод пластмас на цьогорічній виставці представив дюймові труби для клеєного з’єднання. Та комплексні рішення для клеєних систем що стало можливим завдяки нашій співпраці з відомими світовими виробниками фітингів під клейове з’єднання FIP SPA (Італія), Effast (Італія), Fitvalf (Турція).
За 4 дні виставки інтерес до нашої продукції виказали понад 1000 відвідувачів виставки з яких понад 100 виявили інтерес до клейових систем та їх комплектуючих.
Цьогорічна виставка пройшла досить успішно і виявила нові тенденції ринку що призвело до виокремлення нових напрямків діяльності та продуктів які ми з радістю будемо реалізовувати для Вас.

20.05.16

Зворотній дзвiнок

Ми Вам передзвонимо
найближчим часом

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректне введення

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректне введення

Дані не передаються третім особам

Ваші дані не передаються третім особам

Ми Вам передзвонимо

Это поле обязательное для заполнения

Некорректный ввод

Это поле обязательное для заполнения

Некорректный ввод

Ваші дані не передаються третім особам